KONST / Litografier / Färglitografi 11733434
nr 1173 3434
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 199/360, motivet: 27x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:40:05
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.800 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson